De advertentie Husqvarna 525 RX grastrimmer te koop bij opbod is verkocht en levert geen zoekresultaten op.
Soortgelijke advertenties
Husqvarna 525 RX grastrimmer
Verkocht
Husqvarna 525 RX grastrimmer
Husqvarna 525 RX grastrimmer foto 2
Husqvarna 525 RX grastrimmer foto 3
Husqvarna 525 RX grastrimmer foto 4
Husqvarna 525 RX grastrimmer foto 5
Husqvarna 525 RX grastrimmer foto 6
Husqvarna 525 RX grastrimmer foto 7
Husqvarna 525 RX grastrimmer foto 8
Husqvarna 525 RX grastrimmer foto 9
Husqvarna 525 RX grastrimmer foto 10
Husqvarna 525 RX grastrimmer foto 11
Husqvarna 525 RX grastrimmer foto 12
1/12
Merk:  Husqvarna
Model:  525 RX
Type:  grastrimmer
Jaar:  2018
Standplaats:  Zweden Karlstad
Datum van invoering:  meer dan 1 maand
Voorraad ID-nummer dealer:  1969314
Veiling:  1
Einddatum:  2024-05-29 12:19
Conditie
Conditie:  gebruikt

Overige details — Husqvarna 525 RX grastrimmer

Zweeds
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 6 månadernaInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningarKända anmärkningar:Repor och slitage ytligt förekommerService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna på verkstadKommentar om service:Allmän genomgång på auktoriserad verkstad, servicedokument medföljer
Typskylt: Saknas
Trimmetråd
klinga
sele samt väska medföljer
Husqvarna grastrimmers
Zoekresultaten: 2 advertenties
Toon
Abonneren